
TS Мультиметр цифрової профілі Sigma з Extra Line РК дисплеєм для вимірювання напруги струму опору тестер вимірю SHT55_Q
1 189,35 ₴
882 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(4008551)/-QR
TS Мультиметр цифрової профілі Sigma з Extra Line РК дисплеєм для вимірювання напруги струму опору тестер вимірю SHT55_Q

Мультиметр цифрової профілі Sigma (4008551) з РК дисплеєм, що має роздільну здатність 3 1/2" розряду, який призначений для вимірювання постійного та змін, постійного та змін транзисторів, а також продзвону ланцюга на обрив.
½", макс. читання 1999 відліків;
Sigma Ви можете оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами або замовити зворотній дзвінок. Спеціалісти нашого інтернет-магазину нададуть Вам детальні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4008551 |
| Аудіотест | тест стан Vce=3V, Ib = 10uA |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.370 |
| Перегляд | Нове |
| Габарити | 12.8x21.8x5/ |
| Дисплей | LCD, розмір цифр 3 1/2&ml;, макс.читання 1999 відліків |
| Клас безпеки | CAT1000V |
| Комплектація | Вимірювальні клеми |
| Корпус | Погумований із функцією підвісу |
| Кратність | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна партія замовлення, шт. | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Змінна напруга | 200mV/2V/20V/200V/750V |
| Змінний струм | 2mA/20mA/200mA/20A |
| Постійна напруга | 200mV/2000mV/20V/200V/1000V |
| Постійний струм | 200mA/20mA/200mA/20A |
| Перевірка діодів | тест стан 3V/0.8mA |
| Розмір | 200×90×40 мм |
| Опір | 200/2000/20K/200K/2M/20M/200MΩ |
| Товар | TS Мультиметр цифровий профі Sigma з Extra Line РК дисплеєм для вимірювання напруги струму опору SHT55_Q |
| Колір корпусу | Чорний із жовтими елементами |
- Ціна: 882 ₴









