
TS Автомобільний компресор Tracer портативний для Extra Line накачування шин та м'ячів електричний 120 Вт SHT55_Q
1 077,30 ₴
799 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(TRAKOM47450)/-QR
TS Автомобільний компресор Tracer портативний для Extra Line накачування шин та м'ячів електричний 120 Вт SHT55_Q
Надійна потужність і ефективність.
Працюючи від 12 В і забезпечуючи потужність 120 Вт, компресор TRACER RES-04-EL гарантує швидке та ефективне накачування шин вашого автомобіля. З максимальним тиском 8 бар і металевим циліндром діаметром 17 мм він готовий до будь-яких дорожніх випробувань.
Універсальність у використанні:
набір із трьох насадок, що входить до комплекту, дає змогу використовувати компресор для накачування різних предметів, як-от м'ячі або матраци, що робить його незамінним інструментом у будь-якій поїздці.
Автоматичний програматор і цифровий дисплей:
Інноваційний автоматичний програматор дає змогу точно встановити бажаний тиск у шинах, усуваючи необхідність стежити за процесом накачування. Цифровий дисплей дає змогу легко зчитувати поточний тиск, забезпечуючи повний контроль і зручність.
Швидкість і ефективність:
Завдяки потоку повітря 15 літрів на хвилину, TRACER RES-04-EL гарантує швидке та ефективне накачування, заощаджуючи ваш час і нерви під час поїздки.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tracer |
| Продуктивність | 15 літр/хв |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вага в пакованні, кг | 2 |
| Перегляд | Нове |
| Різновид манометра | Електронний |
| Висота в пакованні (см) | 15 |
| Габарити | 25 х 35 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 25 |
| Довжина шланга подавання повітря | 0,4 |
| Довжина шнура живлення | 3 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальний тиск, Бар, PSI | 8, 120 |
| Напруження | 12 В |
| Спеціальні | Манометр |
| Тип | Портативний |
| Товар | TS Автомобільний компресор Tracer портативний для Extra Line накачування шин і м'ячів електричний 12 SHT55_Q |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 35 |
| Штрих-код | 5907512873922 |
- Ціна: 799 ₴







