
TS Акумулятор 110Ah 12V VOLT гелевий Extra Line для ДБЖ сонячних установок джерело живлення AGM SHT55_Q
13 497,30 ₴
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(6AKXDEEP10)/-QR
TS Акумулятор 110Ah 12V VOLT гелевий Extra Line для ДБЖ сонячних установок джерело живлення AGM SHT55_Q

Акумулятори виготовлені за технологією VRLA GEL і в основному призначені для використання в системах аварійного електропостачання (ДБЖ, системи автоматизації), сонячних установках та перетворювачах напруги.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 30 |
| Перегляд | Нове |
| Вольтаж | 12V |
| Висота в пакованні (см) | 35 |
| Габарити | 213 х 173 х 331 мм |
| Гарантія | 3 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 22 |
| Ємність, А·год | 110Ah |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип АКБ | AGM |
| Товар | TS Акумулятор 110 Ah 12 V VOLT гелевий Extra Line для ДБЖ сонячних установок джерело живлення AGM SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 18 |
| Штрих-код | 5903760240776 |
- Ціна: 9 999 ₴



