
TS Басейн каркасний Avenli 305х76 см Extra Line з фільтр-насосом для дачі та відпочинку круглий 4383 л ПВХ 16 в SHT55_Q
8 461 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(682)/-QR
TS Басейн каркасний Avenli 305х76 см Extra Line з фільтр-насосом для дачі та відпочинку круглий 4383 л ПВХ 16 в SHT55_Q

Відчуйте себе у відпустці у власному саду або на терасі. Ваші діти забудуть про нудьгу, а ви розслабитеся у освіжаючій воді після напруженого робочого дня. Місткість: 90% - 4383 л. Продуктивність насоса: 1136 л/год Висота водного порога: 68 см Матеріал:3-шаровий ПВХ Розмір басейну: 305x76 см Рамка: метал НАБІР 16 в 1 МІСТЬ: Басейн 305 см х 76 см Килимок під басейн Накрити мотузкою Фільтр-насос Фільтр насосу Шланги насоса Металевий каркас Комплект для ремонту З'єднувачі металевого каркасу Дозатор хімії для басейну. 10 кубів хімії для басейну (сіль для басейну) Інструкції польською мовою Екрани фільтрів Хомути Зливний клапан з можливістю підключення садового шлангу Ущільнення
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Вага | 21.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 23 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 26 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 122 |
| Глибина, см | 76 см |
| Діаметр, см | 305 см |
| Клапан | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 4383 л |
| Товар | TS Басейн каркасний Avenli 305х76 см Extra Line з фільтр-насосом для дачі та відпочинку круглий 4383 л ПВХ SHT55_Q |
| Фільтр | Є |
| Ширина в пакованні (см) | 33 |
| Штрих-код | 5902759974340 |
- Ціна: 8 461 ₴









