
TS Басейн каркасний Avenli 366x76 см Extra Line 16 в 1 для дачі та відпочинку з фільтр-насосом та комплектом для SHT55_Q
8 772,30 ₴
6 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(681)/-QR
TS Басейн каркасний Avenli 366x76 см Extra Line 16 в 1 для дачі та відпочинку з фільтр-насосом та комплектом для SHT55_Q

Відчуйте себе у відпустці у власному саду або на терасі. Ваші діти забудуть про нудьгу, а Ви розслабитеся у освіжаючій воді після напруженого робочого дня. Опис: Місткість: 90% - 6125 л. Продуктивність насоса: 1136 л/год Висота водного порога: 68 см Матеріал:3-шаровий ПВХ Розмір басейну: 366x76 см Рамка: метал НАБІР 16 в 1 МІСТЬ: Басейн 366 см х 76 см Килимок під басейн Накидка на басейн Фільтр-насос Фільтр насосу Шланги насоса Металевий каркас Комплект для ремонту З'єднувачі металевого каркасу Дозатор хімії для басейну. 10 кубів хімії для басейну (сіль для басейну) Екрани фільтрів Хомути Зливний клапан з можливістю підключення садового шлангу Ущільнювачі
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Вага | 26.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 26,8 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 119 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 33 |
| Глибина, см | 76 см |
| Діаметр, см | 366 см |
| Клапан | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 6125 л |
| Товар | TS Басейн каркасний Avenli 366x76 см Extra Line 16 в 1 для дачі та відпочинку з фільтр-насосом і комплекто SHT55_Q |
| Фільтр | Є |
| Ширина в пакованні (см) | 33 |
| Штрих-код | 5902759974357 |
- Ціна: 6 499 ₴









