
TS Басейн каркасний Avenli 300х65см прямокутний Extra Line для дачі та відпочинку з фільтром та хімією для води. SHT55_Q
10 769 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(2815)/-QR
TS Басейн каркасний Avenli 300х65см прямокутний Extra Line для дачі та відпочинку з фільтром та хімією для води. SHT55_Q

НАБІР 15в1 ВКЛЮЧАЄ: Фільтр-насос Фільтр насосу Шланги насоса Металева рама Комплект для ремонту З'єднувачі рами, 10 кубів хімії для басейну (сіль для басейну) керівництво польською мовою Екрани фільтрів Хомути Зливний клапан з можливістю підключення садового шлангу Прокладки
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 22 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 125 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 33 |
| Глибина, см | 65 см |
| Довжина, см | 300 см |
| Клапан | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 3701 л |
| Товар | TS Басейн каркасний Avenli 300х65 см прямокутний Extra Line для дачі та відпочинку з фільтром і хімією для SHT55_Q |
| Фільтр | Є |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |
| Ширина, см | 207 см |
| Штрих-код | 6920388653176 |
- Ціна: 10 769 ₴





