
TS Басейн каркасний Avenli прямокутний 427см Extra Line х 275см для дачі та відпочинку зі сходами та насосом SHT55_Q
29 697,30 ₴
21 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(2820)/-QR
TS Басейн каркасний Avenli прямокутний 427см Extra Line х 275см для дачі та відпочинку зі сходами та насосом SHT55_Q
Відчуйте себе на відпочинку у власному саду чи на терасі. Ваші діти забудуть про нудьгу, а ви розслабитеся у освіжаючій воді після напруженого робочого дня.
Установка басейну повинна відбуватися на землі, стежте за будь-якими нерівностями, корінням, що стирчить, забрудненнями, які можуть його пошкодити. Крім того, не ставте басейн на поверхню, що похила. Набір призначений для дітей віком від 6 років. У басейн допускаються кілька людей.
НАБІР 16в1 ВКЛЮЧАЄ:
Басейн 427см х 275см х 100см
3 ступінчасті сходи
Фільтр-насос
Фільтр насосу
Шланги насоса
Металева рама
Комплект для ремонту
З'єднувачі рами
Дозатор хімії для басейну.
Термометр для басейну
10 кубів хімії для басейну (сіль для басейну)
керівництво польською мовою
Екрани фільтрів
Хомути
Зливний клапан з можливістю підключення садового шлангу
Прокладки
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 59.9 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 63 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 132 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 52 |
| Глибина, см | 100 см |
| Довжина, см | 427 см |
| Клапан | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | ПВХ |
| Об'єм, л | 8073 л |
| Товар | TS Басейн каркасний Avenli прямокутний 427 см Extra Line х 275 см для дачі та відпочинку зі сходами й нас SHT55_Q |
| Фільтр | Є |
| Ширина в пакованні (см) | 49 |
| Ширина, см | 275 см |
| Штрих-код | 5902759978379 |
- Ціна: 21 999 ₴







