
TS Гібридний ДБЖ інвертор 4SUN MAXX Extra Line SINUS 2000 Вт 12V для захисту обладнання аварійне джерело живленн SHT55_Q
13 497,30 ₴
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(R0279 PRZ279)/-Q
TS Гібридний ДБЖ інвертор 4SUN MAXX Extra Line SINUS 2000 Вт 12V для захисту обладнання аварійне джерело живленн SHT55_Q
Гібридний ДБЖ/інвертор 4SUN MAXX SINUS 2000 W 12/230V 1000/2000W (R0279 PRZ279)
Синусоїдальний інвертор, який перетворює 12 В постійного струму на 220/230 В змінного струму.
Надійне аварійне живлення в будь-якій ситуації!
Інвертор MAXX 2000 Вт SINUS UPS – це вдосконалений пристрій, який поєднує в собі функції джерела безперебійного живлення, перетворювача постійного/змінного струму та випрямляча.
При виявленні відключення живлення інвертор автоматично перемикається в аварійний режим і починає отримувати живлення від 12-вольтового акумулятора.
Після відновлення електроживлення пристрій повертається до звичайного режиму та починає заряджати акумулятор струмом до 20 А завдяки вбудованому електронному контролеру.
Ідеально підходить для захисту пристроїв, що потребують безперервного живлення, таких як печі центрального опалення, сервери, системи моніторингу, насоси та електронні пристрої.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.4 кг |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1000W |
| Виробник | 4SUN |
| Вага в пакованні, кг | 4,5 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 10,5-15,5V |
| Висота в пакованні (см) | 16 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габарити | 53х24х16 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 53 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Повна (миттєва) потужність | 2000W |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор 4SUN MAXX Extra Line SINUS 2000 Вт 12V для захисту обладнання аварійний іст SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |
- Ціна: 9 999 ₴









