
TS Гібридний ДБЖ Volt Polska 1000W Extra Line для центрального опалення комп'ютерів та електроінструментів джере SHT55_Q
10 769 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(3SP091012E)/-QR
TS Гібридний ДБЖ Volt Polska 1000W Extra Line для центрального опалення комп'ютерів та електроінструментів джере SHT55_Q
Аварійне джерело живлення VOLT SINUS PRO призначене для безперебійного живлення, в тому числі: установок центрального опалення, комп'ютерів, серверів, комп'ютерних комплектів, автоматичних воріт, пристроїв автоматики, електроінструментів тощо. У разі збою в мережі 230 В змінного струму пристрій перемикається режим роботи від батареї. Завдяки цьому він забезпечує подальшу безперебійну роботу системи та захищає від пошкодження установки та втрати даних.
VOLT SINUS PRO оснащений кольоровим дисплеєм, що дозволяє контролювати найважливіші параметри системи. Джерела живлення серії SINUS PRO є лінійно-інтерактивними пристроями. Завдяки цьому вони можуть змінювати полярність вихідної напруги під час переходу на живлення від батарей.
ДБЖ видає синусоїдальну вихідну напругу, таку ж, як і в мережі. Завдяки цьому він може живити індуктивні пристрої.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 700W |
| Вага в пакованні, кг | 7 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 12V |
| Висота в пакованні (см) | 40 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Вихідна напруга (мін.) | 220V |
| Габаритні розміри | 170х146х338 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Порти USB | Немає |
| Сила зарядної напруги, А | 10 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ Volt Polska 1000W Extra Line для центрального опалення комп'ютерів і електроінструме SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |
| Штрих-код | 5903293765234 |
- Ціна: 10 769 ₴




