
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1000W 12V для захисту комп'ютерів серверів та електроніки безпе SHT55_Q
9 447,30 ₴
6 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(3SP100012W)/-QR
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1000W 12V для захисту комп'ютерів серверів та електроніки безпе SHT55_Q
Джерело безперебійного живлення sinusPRO 1000W 12V призначене для безперебійного живлення комп'ютерів, серверів та комп'ютерних комплектів. При відключенні живлення від мережі 230 В змінного струму або фотогальваніки пристрій переходить у режим роботи від акумуляторів, що забезпечує подальшу безперебійну роботу системи та захищає від безповоротної втрати даних.
Інвертор, що працює як ДБЖ - це перетворювач енергії акумуляторної батареї в напругу 230В синусоїдальної форми при раптовому зникненні напруги. При оновленні мережної напруги інвертор повертається в мережевий режим (через байпас) і завдяки вбудованому зарядному пристрою заряджає батарею струмом до 10А.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 700W |
| Вага в пакованні, кг | 7,5 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 12V |
| Висота в пакованні (см) | 19 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 311x232x140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Порти USB | Немає |
| Сила зарядної напруги, А | 10 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1000W 12V для захисту комп'ютерів серверів і електроніки SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 28 |
| Штрих-код | 5903111886370 |
- Ціна: 6 999 ₴







