
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line для 24V 230V 2000W сонячних систем чистий синус для опалення на SHT55_Q
14 172,30 ₴
10 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(3SPS200024)/-QR
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line для 24V 230V 2000W сонячних систем чистий синус для опалення на SHT55_Q
Серія сонячних перетворювачів напруги sinusPRO S використовується для живлення електричних пристроїв, що потребують змінної напруги 230 В від акумуляторів та установок постійної напруги 24 В. Його також можна успішно використовувати як аварійне джерело енергії для пристроїв, що потребують постійного електроживлення, таких як печі та насоси центрального опалення .
В одному корпусі з кольоровим дисплеєм розміщені автоматичний стабілізатор напруги AVR, сонячний випрямляч MPPT 40А для зарядки акумуляторів, чистий SINUS-перетворювач на основі тороїдального трансформатора, що компенсує різну реактивну потужність приймачів (можна комбінувати ємнісну, індуктивну і резистивну). ) і дуже гнучко реагує на навантаження (пускові насоси, компресори, двигуни). Перетворювач може працювати в режимі ДБЖ, що забезпечує безперервну та безаварійну роботу повітродувок, живильників, насосів тощо.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1400W |
| Вага в пакованні, кг | 14 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 24V |
| Висота в пакованні (см) | 16 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 312 x 310 x 167 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 32 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Повна (миттєва) потужність | 2000W |
| Сила зарядної напруги, А | 20A (40A MPPT) |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line для 24V 230V 2000W сонячних систем чистий синус для SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 32 |
| Штрих-код | 5903111886417 |
- Ціна: 10 499 ₴









