
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000W 24V для комп'ютерів та серверів безперебійне живлення SHT55_Q
13 497,30 ₴
9 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(3SP200024W)/-QR
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000W 24V для комп'ютерів та серверів безперебійне живлення SHT55_Q
Блок безперебійного живлення sinusPRO 2000W 24V призначений для забезпечення безперебійного живлення комп'ютерів, серверів та комп'ютерних комплексів. У разі збою в мережі 230 В змінного струму або фотоелектричного живлення пристрій переходить в режим роботи від акумулятора, дозволяючи системі продовжувати працювати безперебійно і захищаючи від втрати втрати даних.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1400W |
| Вага в пакованні, кг | 10,5 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170-270V |
| Висота в пакованні (см) | 20 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 311x232x140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000 W 24 V для комп'ютерів і серверів безперебійна пі SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 27 |
| Штрих-код | 5903111886387 |
- Ціна: 9 999 ₴





