
TS Качеля гніздо FUNFIT 100см Різнокольорова Extra Line гойдалка для дітей з міцною сталевою рамою та канатами SHT55_Q
1 887,30 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(3375)/-QR
TS Качеля гніздо FUNFIT 100см Різнокольорова Extra Line гойдалка для дітей з міцною сталевою рамою та канатами SHT55_Q
Качели -гнездо станут одним из любимых мест для игр вашего ребенка . Он очень прочный и долговечный , он доставит вам массу удовольствия и развлечений . Стальная рама покрыта мягкой пеной , толстый материал имеет несколько усиливающих швов , все это подвешено на прочных канатах.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 3.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 3,8 |
| Перегляд | Нове |
| Висота стійки | - |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 73 |
| Діаметр колеса | 100,0 см |
| Довжина мотузки | до 180,0 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Товар | TS Гойдалка gisro FUNFIT 100 см Різнобарвна Extra Line гойдалка для дітей із міцною сталевою рамою та ка SHT55_Q |
| Колір | Різнобарвна |
| Ширина в пакованні (см) | 27 |
| Штрих-код | 5902759979628 |
- Ціна: 1 399 ₴




