
TS Каркасний круглий басейн Avenli 305х76см Extra Line із градусником комплект 17в1 для дітей синій надувний бас SHT55_Q
7 557,30 ₴
5 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(68217)/-QR
TS Каркасний круглий басейн Avenli 305х76см Extra Line із градусником комплект 17в1 для дітей синій надувний бас SHT55_Q

Каркасна конструкція забезпечить стійкість басейну, дозволяючи грати безпечно та не турбуючись. Він легко витримує вагу води та граючих дітей. Міцний матеріал, використаний при виробництві, забезпечить дуже гарний захист від стирання та протікання води. Конструкцію легко розібрати без використання будь-яких інструментів.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Вага | 16.9 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 23 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 26 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 122 |
| Глибина, см | 76 см |
| Діаметр, см | 305 см |
| Клапан | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Міцний вініловий |
| Об'єм, л | 4675 л |
| Товар | TS Каркасний круглий басейн Avenli 305х76 см Extra Line з градусником комплект 17в1 для дітей синій на SHT55_Q |
| Фільтр | Є |
| Ширина в пакованні (см) | 33 |
- Ціна: 5 599 ₴









