
TS Каркасний круглий басейн Avenli 366х76см Extra Line із градусником 17в1 для дачі та відпочинку на вулиці водн SHT55_Q
8 907,30 ₴
6 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(68117)/-QR
TS Каркасний круглий басейн Avenli 366х76см Extra Line із градусником 17в1 для дачі та відпочинку на вулиці водн SHT55_Q

Басейн ідеально підходить для домашнього саду. Він дозволяє швидко охолонути, освіжитися та розслабитися. Каркасна конструкція забезпечить стійкість басейну, дозволяючи грати безпечно та не турбуючись. Він легко витримує вагу води та дітей, що грають. Міцний матеріал, використаний при виробництві, забезпечить дуже гарний захист від стирання та протікання води.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Avenli |
| Форма | Кругла |
| Колір | Синій |
| Вага | 26.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 26,8 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 119 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 33 |
| Глибина, см | 76 см |
| Діаметр, см | 366 см |
| Клапан | Є |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Міцний вініловий |
| Об'єм, л | 6125 л |
| Товар | TS Каркасний круглий басейн Avenli 366х76 см Extra Line з градусником 17в1 для дачі та відпочинку на вулиці SHT55_Q |
| Фільтр | Є |
| Ширина в пакованні (см) | 33 |
- Ціна: 6 599 ₴









