
TS Гойдалка гніздо FUNFIT 110см Синьо-чорні Extra Line для дітей міцні підвісні гойдалки для ігор та відпочинку SHT55_Q
2 022,30 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(2611)/-QR
TS Гойдалка гніздо FUNFIT 110см Синьо-чорні Extra Line для дітей міцні підвісні гойдалки для ігор та відпочинку SHT55_Q
Качели -гнездо станут одним из любимых мест для игр вашего ребенка . Он очень прочный и долговечный , он доставит вам массу удовольствия и развлечений . Стальная рама покрыта мягкой пеной , толстый материал имеет несколько усиливающих швов , все это подвешено на прочных канатах. Сиденье изготовлено из полиэстера Оксфорд плотностью 600 ден , водостойкого и легко чистящегося.
Прочная, стальная конструкция круга
Материал: полиэстер Оксфорд 600D .
Крепежные канаты с регулировкой
Устойчивость к атмосферным воздействиям
Для внутреннего и наружного использования
Современный дизайн
Может быть прикреплен к одной или двум точкам
Легко складывается
Максимальная нагрузка 150 кг
Характеристики:
диаметр круга:110,0 см
высота от сиденья до крепления:до 180,0 см
вес нетто:3,1 кг
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Стан | Новий |
| Тип | Гойдалки |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5 |
| Перегляд | Нове |
| Висота стійки | - |
| Висота в пакованні (см) | 32 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 83 |
| Діаметр колеса | 110 см |
| Довжина мотузки | до 180,0 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Товар | TS Гойдалка гніздо FUNFIT 110 см Синьо-чорні Extra Line для дітей міцні підвісні гойдалки для ігор і відди SHT55_Q |
| Колір | Синьо-чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 12 |
| Штрих-код | 5902759977600 |
- Ціна: 1 499 ₴




