
TS Гойдалка з подушками LEOBRO на Extra Line 3 особи коричнева садова гойдалка для відпочинку та релаксації на в SHT55_Q
4 722,30 ₴
3 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(LB-SW3-D3-BRN)/-
TS Гойдалка з подушками LEOBRO на Extra Line 3 особи коричнева садова гойдалка для відпочинку та релаксації на в SHT55_Q
Гойдалка з подушками на 3 особи LEOBRO
Зручна та стильна гойдалка LEOBRO на 3 особи з м'якими подушками для максимального комфорту. Ідеально підходять для відпочинку на свіжому повітрі, виготовлені з міцних матеріалів, стійких до погодних умов. Створіть затишний куточок для релаксації у вашому саду або на терасі.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 17 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 13 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 134 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 200 кг |
| Подушки | 2 шт: 44 х 44 см |
| Розміри гойдалки | ширина: 176 см; висота: 168 см; глубина: 114 см |
| Розміри сидіння | ширина: 130 см; висота: 50 см; глибина: 45 см |
| Регулювання козирка | Да |
| Товар | TS Гойдалка з подушками LEOBRO на Extra Line 3 особи коричнева садова гойдалка для відпочинку та релаксиці SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 53 |
- Ціна: 3 499 ₴









