
TS Складна садова парасолька LEOBRO з Extra Line бічним подовжувачем бежева для тераси та саду зонтик з підставк SHT55_Q
6 745,95 ₴
4 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(LB-1080-87)/-QR
TS Складна садова парасолька LEOBRO з Extra Line бічним подовжувачем бежева для тераси та саду зонтик з підставк SHT55_Q
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд | Нове |
| Висота до купола | 180 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр базової труби | 42 мм (зверху) 48 (знизу) |
| Діаметр чаші | 300 см |
| Товар | TS Складана садова парасолька LEOBRO з Extra Line бічним подовжувачем бежевий для тераси та саду парасоля SHT55_Q |
- Ціна: 4 998 ₴








