
TS Ламінатор Tracer А3 чорний для Extra Line гарячого та холодного ламінування документів та фотографій SHT55_Q
2 157,30 ₴
1 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(TRANIS42004)/-QR
TS Ламінатор Tracer А3 чорний для Extra Line гарячого та холодного ламінування документів та фотографій SHT55_Q
Ідеально підходить для використання вдома та в офісі.
Ламінатор TRACER TRL-A3 - ідеальний пристрій для користувачів, які часто ламінують удома або в офісі, гарантуючи швидкість і чудові результати ламінування. Цей пристрій ідеально підходить не тільки для захисту документів, а й сімейних реліквій, фотографій, важливих дипломів і сертифікатів.
Двостороннє ламінування:
TRACER TRL-A3 можна використовувати як для гарячого, так і для холодного ламінування. Перший метод передбачає нагрівання плівки, що забезпечує її надійне приклеювання до аркуша, а другий метод забезпечує її приклеювання до паперу за рахунок сильного тиску валиків ламінатора.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tracer |
| Матеріал | Папір |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Габарити | 45 х 20 х 5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 45 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальна товщина плівки | 125 м |
| Максимальна ширина ламінування | 330 мм |
| Метод нагрівання | Гарячий, Холодний |
| Швидкість ламінування | 30 мм/хв |
| Товар | TS Ламінатор Tracer А3 чорний для Extra Line гарячого та холодного ламінування документів і фотографи SHT55_Q |
| Формат паперу | А3 |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |
| Штрих-код | 5907512843468 |
- Ціна: 1 599 ₴






