
TS Музична система Tracer 20Вт 2.1 Extra Line з Bluetooth та RGB підсвічуванням для геймерів та меломанів акусти SHT55_Q
3 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(TRAGLO46497)/-QR
TS Музична система Tracer 20Вт 2.1 Extra Line з Bluetooth та RGB підсвічуванням для геймерів та меломанів акусти SHT55_Q
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tracer |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2,59 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 30 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 40 |
| Додатково | Bluetooth 5.0 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність динаміків | 10 Вт (2х5Вт) |
| Потужність сабвуфера | 10Вт |
| Розмір сабвуфера | 237 x 240 x 149 мм |
| Тип | Дротовий, бездротовий |
| Типи виходів/входів | 3.5 мм |
| Товар | TS Музична система Tracer 20 Вт 2.1 Extra Line з Bluetooth і RGB-підсвіткою для геймерів і меломано SHT55_Q |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц: | 35-20000 |
| Ширина в пакованні (см) | 40 |
| Штрих-код | 5907512864722 |
- Ціна: 3 999 ₴






