
TS Органайзер Qbrick System ONE XL Extra Line RED Ultra HD для інструментів із багатошаровими вставками для захи SHT55_Q
3 075,30 ₴
2 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238256588)/-
TS Органайзер Qbrick System ONE XL Extra Line RED Ultra HD для інструментів із багатошаровими вставками для захи SHT55_Q
Організатор Qbrick System ONE Organizer XL 2.0 RED Ultra HD MFI ORGQXLFCZEPG003
RED ULTRA HD - це спеціальна версія продукції Qbrick System ONE, виготовлена з надміцного матеріалу, винятково стійкого до механічних пошкоджень. Проведені випробування на удар підтверджують його виняткову довговічність, у тому числі за умов нижче 0°C. Qbrick System ONE Organizer XL Multilayer Foam Inserts є одним з найбільших органайзерів лінійки ONE. Системні органайзери XL можна поєднувати один з одним, а також з усіма іншими модулями лінії ONE. Ущільнення, вбудоване в кришку полікарбонату, забезпечує повний захист від попадання води і пилу.
Версія MFI оснащена багатошаровими пінопластовими вставками, які після вирізування відповідних отворів чудово захистять ручний та електроінструмент.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 582х387х131мм |
| Внутрішні розміри | 519x305x97 мм |
| Висота в пакованні (см) | 10 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 52 |
| Діагональ | 679 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | ONE RED ULTRA HD |
| Тип | Ящики для інструментів |
| Товар | TS Органайзер Qbrick System ONE XL Extra Line RED Ultra HD для інструментів з багатошаровими вставками SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 31 |
| Штрих-код | 5901238256588 |
- Ціна: 2 279 ₴




