
TS Перемикач генератора TRACON SVK4-63 для Extra Line трипозиційного керування 63А із захистом від перевантаженн SHT55_Q
808,65 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(SVK4-63)/-QR
TS Перемикач генератора TRACON SVK4-63 для Extra Line трипозиційного керування 63А із захистом від перевантаженн SHT55_Q
Благодаря выключателям СВК мы можем выключать, включать или переключаться между цепями омической нагрузки (даже при незначительной перегрузке). Трехпозиционные выключатели имеют 1, 2, 3 и 4 переключающих контакта. Они позволяют переключаться с одной цепи на другую. Ступенчатые контакты облегчают соединение проводов. Переключатели могут использоваться для переключения режимов управления (ручной, выключенный и автоматический) или для переключения измерительных цепей (например, измерение напряжения, частоты).
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0,4 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 10 |
| Габарити | ширина 72 мм (4 модулі) |
| Глибина в пакованні (см) | 10 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Механічна міцність (кДж) | 20000 |
| Монтаж | на рейку TH35 |
| Напруга ізоляції | 690 В |
| Номінальна імпульсна напруга | 6 кВ |
| Дроти | 1-16 мм2 (багатожильний), 1-16 мм2 (дротовий) |
| Робоча напруга | 240/400 В змінного струму, 50 Гц |
| Ступінь захисту | ударостійкість IP40 і захист від ультрафіолету. |
| Температура довкілля | -25°C до +55°C |
| Товар | TS Перемикач генератора TRACON SVK4-63 для Extra Line трипозиційного керування 63 А із захистом від SHT55_Q |
| Ток | 63А |
| Ширина в пакованні (см) | 10 |
| Штрих-код | 5997374172493 |
| Електрична міцність (кДж) | 10000 |
- Ціна: 600 ₴





