
TS Перемикач генератора VCX SF363 мережа-генератор Extra Line 1-0-2 для керування ланцюгами 63А 400В змінного ст SHT55_Q
579,15 ₴
430 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(VCX SF363)/-QR
TS Перемикач генератора VCX SF363 мережа-генератор Extra Line 1-0-2 для керування ланцюгами 63А 400В змінного ст SHT55_Q
Модульный выключатель сеть-генератор используется в системах управления. Благодаря переключателю 1-0-2 устройство дает вам возможность управлять одной из двух выходных цепей или полностью отключать их.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VCX |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 0,4 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Габарити | ширина 54 мм (3 модулі) |
| Глибина в пакованні (см) | 7 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Механічна міцність (кДж) | 20000 |
| Монтаж | на рейку TH35 |
| Напруга ізоляції | 690 В |
| Номінальна імпульсна напруга | 6 кВ |
| Дроти | 1-16 мм2 (багатожильний), 1-16 мм2 (дротовий) |
| Робоча напруга | 400 В змінного струму, 50 Гц |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура довкілля | -25°C до +55°C |
| Товар | TS Перемикач генератора VCX SF363 мережа-генератор Extra Line 1-0-2 для керування ланцюгами 63 А 400 В н SHT55_Q |
| Ток | 63А |
| Ширина в пакованні (см) | 7 |
- Ціна: 430 ₴





