
TS Підвісне крісло-кокон LEOBRO коричневе для Extra Line відпочинку та релаксації садове крісло для дому SHT55_Q
8 097,30 ₴
5 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(LB-1059)/-QR
TS Підвісне крісло-кокон LEOBRO коричневе для Extra Line відпочинку та релаксації садове крісло для дому SHT55_Q

Підвісне крісло-кокон LEOBRO
Стильне та зручне підвісне крісло-кокон LEOBRO створене для комфортного відпочинку вдома, на терасі або в саду. Завдяки сучасному дизайну воно гармонійно доповнить будь-який простір, а міцна конструкція забезпечить надійність і довговічність у використанні.
Крісло виготовлене з якісних матеріалів: каркас кошика виконаний з оцинкованої сталі (труби φ25×1.0 мм та φ16×0.8 мм), що гарантує міцність і стійкість до зношування.
Надійна опорна труба діаметром φ42×2.5 мм та посилена основа φ42×2.0 мм забезпечують відмінну стійкість конструкції.
Плетіння з PE ротангу стійке до вологи, ультрафіолету та перепадів температур, що робить крісло ідеальним як для використання на відкритому повітрі, так і в приміщенні.
М’яка подушка та накладка додають максимального комфорту, дозволяючи повністю розслабитися під час відпочинку.
Основні характеристики:
- Навантаження: до 150 кг
- Висота стійки: 195 см
- Розмір кошика: 110 × 72 × 64 см
Підвісне крісло LEOBRO — це поєднання естетики, комфорту та практичності, яке стане улюбленим місцем для відпочинку.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 22 |
| Перегляд | Нове |
| Висота стійки | 195 см |
| Висота в пакованні (см) | 18 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 115 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Розміри сидіння | 110 х 72 х 64 см |
| Товар | TS Підвісне крісло-кокон LEOBRO коричневе для Extra Line відпочинку та релаксації садове крісло для дому SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 75 |
- Ціна: 5 999 ₴









