
TS Підвісне крісло-гойдалка LEOBRO Boho Comfort Extra Line XL чорне для відпочинку та медитації затишне плетене SHT55_Q
2 022,30 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(LB-1108)/-QR
TS Підвісне крісло-гойдалка LEOBRO Boho Comfort Extra Line XL чорне для відпочинку та медитації затишне плетене SHT55_Q
Пориньте в атмосферу абсолютного спокою з підвісним кріслом LEOBRO Boho Comfort. Модель LB-1108 поєднує в собі графічність чорного кольору та затишок ручного плетіння. Завдяки збільшеному розміру XL та ергономічній формі, це крісло стане вашим улюбленим місцем для читання, медитації або просто відпочинку на свіжому повітрі.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Товар | TS Підвісне крісло-гойдалка LEOBRO Boho Comfort Extra Line XL чорне для відпочинку та медитації затишне пле SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
- Ціна: 2 022,30 ₴









