
TS Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho Extra Line XL чорне з подушкою для відпочинку та релаксації зати SHT55_Q
1 887,30 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(LB-1105)/-QR
TS Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho Extra Line XL чорне з подушкою для відпочинку та релаксації зати SHT55_Q
Максимальний комфорт в одному комплекті! Підвісне крісло LEOBRO Boho XL у чорному кольорі тепер доповнене м’якою подушкою, що робить його ідеальним місцем для повного релаксу. Це стильне рішення для тих, хто цінує затишок, сучасний дизайн у стилі макраме та практичність.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Товар | TS Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho Extra Line XL чорне з подушкою для відпочинку та релаксац SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
- Ціна: 1 399 ₴









