
TS Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO сіре Extra Line з подушкою для відпочинку та релаксації затишне крісл SHT55_Q
1 887,30 ₴
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(LB-1107)/-QR
TS Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO сіре Extra Line з подушкою для відпочинку та релаксації затишне крісл SHT55_Q
Відчуйте повний релакс із підвісним кріслом LEOBRO Boho XL у стильному сірому кольорі. Модель LB-1107 постачається у комплекті з великою м’якою подушкою, що перетворює плетене крісло на справжній "хмарочос" затишку. Сірий колір є найбільш універсальним: він гармонійно вписується у скандинавський стиль, мінімалізм або хай-тек.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Товар | TS Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO сіре Extra Line з подушкою для відпочинку та релаксації затишне SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
- Ціна: 1 399 ₴









