
TS Розкладний шезлонг LEOBRO до 150 Extra Line кг коричневий з матрацом для відпочинку на дачі та біля басейну к SHT55_Q
3 642,30 ₴
2 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(LB-ZGC-K3-BRN)/-
TS Розкладний шезлонг LEOBRO до 150 Extra Line кг коричневий з матрацом для відпочинку на дачі та біля басейну к SHT55_Q

"Розкладне крісло-шезлонг LEOBRO Zero Gravity Premium Plus Velvet — це поєднання комфорту, стильного дизайну та високої якості. Воно чудово підійде для відпочинку вдома, на терасі, дачній ділянці чи біля басейну. Матеріали та ключові особливості Тканина Теслін Сидіння виконане з міцного та повітропроникного матеріалу Теслін, який стійкий до вигорання, швидко висихає й легко очищується. Така тканина добре переносить тривале навантаження та забезпечує комфорт у будь-яких умовах. Матрац із поліестеру та текстилю М’який додатковий матрац виготовлений зі зносостійкого поліестеру та приємного на дотик текстилю, що робить відпочинок ще комфортнішим. Наповнювач із штучної бавовни У середині матраца знаходиться легкий і пружний наповнювач зі штучної бавовни. Він чудово тримає форму, не просідає та забезпечує приємну м’якість. Посилена сталева конструкція Каркас шезлонга виготовлений зі сталевої труби й покритий порошковою фарбою. Така рама не піддається корозії, витримує значні навантаження та забезпечує довгий т
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антигравітаційне/Zero Gravity | Да |
| Вага в пакованні, кг | 8 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 66 |
| Габарити | 178 x 64 x 110 см |
| Глибина в пакованні (см) | 86 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталева труба з порошковим покриттям |
| Наповнювач | PP бавовна |
| Підголівник | Да |
| Регулювання спинки | Да |
| Тканина | Теслін, матрац: поліестер, текстиль; наповнювач — штучна бавовна |
| Товар | TS Розкладний шезлонг LEOBRO до 150 Extra Line кг коричневий із матрацом для відпочинку на дачі та біля басейну SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |
- Ціна: 2 699 ₴






