
TS Садова гойдалка гніздо LEOBRO 100 Extra Line см Чорна качалка для дітей та дорослих з регульованими мотузками SHT55_Q
1 819,80 ₴
1 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(SW100-BLACK)/-QR
TS Садова гойдалка гніздо LEOBRO 100 Extra Line см Чорна качалка для дітей та дорослих з регульованими мотузками SHT55_Q
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Глибина в пакованні (см) | 75 |
| Діаметр колеса | 100 см |
| Довжина мотузки | 180 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Товар | TS Садова гойдалка LEOBRO 100 Extra Line см Чорна гойдалка для дітей і дорослих з регульованими SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 37 |
- Ціна: 1 349 ₴





