
TS Садова качалка гніздо LEOBRO 110 Extra Line см зелена для дітей та дорослих вулична гойдалка для відпочинку SHT55_Q
2 022,30 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(SW110-GREEN)/-QR
TS Садова качалка гніздо LEOBRO 110 Extra Line см зелена для дітей та дорослих вулична гойдалка для відпочинку SHT55_Q
**Качалки-гніздо LEOBRO 110 см (Зелена)**
Освіжіть ваш сад із качелями-гніздом LEOBRO! Розміром 110 см, ця зелена качалка пропонує комфортне та просторе місце для відпочинку та ігор як для дітей, так і для дорослих. Виготовлена з міцних та зносостійких матеріалів, вона гарантує довговічність та безпеку. Підвісні мотузки, що регулюються, дозволяють легко налаштувати висоту качелі, а насичений зелений колір додає природної чарівності вашому двору. Качеля стане відмінним доповненням вашого зовнішнього простору, створюючи затишну і веселу атмосферу для всієї родини.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,3 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 6 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 82 |
| Діаметр колеса | 110 см |
| Довжина мотузки | 180 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | Немає |
| Товар | TS Садова гойдалка гніздо LEOBRO 110 Extra Line см зелена для дітей і дорослих вулична гойдалка для від SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 37 |
- Ціна: 1 499 ₴





