
TS Складна садова парасолька LEOBRO бежева Extra Line з боковим подовжувачем для тераси захисту від сонця зонт SHT55_Q
4 047,30 ₴
2 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(LB-1080)/-QR
TS Складна садова парасолька LEOBRO бежева Extra Line з боковим подовжувачем для тераси захисту від сонця зонт SHT55_Q

Складна садова парасоля з боковим подовжувачем LEOBRO
Стильна та практична садова парасоля LEOBRO з боковим подовжувачем створена для надійного захисту від сонця та комфортного відпочинку на терасі, в саду або біля басейну. Завдяки сучасній конструкції вона забезпечує широку затінену площу та зручність у використанні.
Парасоля виготовлена з міцних та довговічних матеріалів. Купол виконаний з щільної тканини 180 г/м² — це 2 водонепроникні поліестерові полотна з вентиляційним отвором, без клапанів, із захистом від ультрафіолету UV30+, що забезпечує комфорт навіть у спекотну погоду.
Каркас має порошкове покриття, яке підвищує стійкість до зовнішніх впливів. Основна труба виготовлена зі сталі діаметром 48/42 мм товщиною 1,0 мм, що гарантує міцність і стабільність конструкції.
Опорні спиці купола виконані зі сталі 12×18 мм товщиною 0,5 мм, забезпечуючи надійну підтримку купола.
Система ручного відкривання дозволяє легко та швидко розкладати і складати парасолю без зайвих зусиль. Поперечна основа зі сталі 100×100 см забезпечує додаткову стійкість навіть при вітрі.
Садова парасоля LEOBRO — це поєднання міцності, функціональності та сучасного дизайну для комфортного відпочинку на відкритому повітрі.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 14 |
| Перегляд | Нове |
| Висота в пакованні (см) | 13 |
| Висота до купола | 180 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 163 |
| Діаметр базової труби | 42 мм (зверху) 48 (знизу) |
| Діаметр чаші | 300 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Товар | TS Складана садова парасолька LEOBRO бежева Extra Line з бічним подовжувачем для тераси захисту від сонця SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 32 |
- Ціна: 2 999 ₴









