
TS Сонячний інвертор Volt Polska SINUS Extra Line PRO 2500 24V 230V для електроживлення пристроїв чистий синус SHT55_Q
17 007,30 ₴
12 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(3SPS250024)/-QR
TS Сонячний інвертор Volt Polska SINUS Extra Line PRO 2500 24V 230V для електроживлення пристроїв чистий синус SHT55_Q
Серия солнечных преобразователей напряжения sinusPRO S используется для питания электрических устройств, требующих переменного напряжения 230 В от аккумуляторов и установок постоянного напряжения 24 В. Его также можно успешно использовать в качестве аварийного источника энергии для устройств, требующих постоянного электропитания, таких как печи и насосы центрального отопления.
В одном корпусе с цветным дисплеем размещены автоматический стабилизатор сетевого напряжения AVR, солнечный выпрямитель MPPT 40А для зарядки аккумуляторов, чистый SINUS-преобразователь на основе тороидального трансформатора, компенсирующий разную реактивную мощность приемников (можно комбинировать емкостную, индуктивную и резистивную нагрузки). ) и очень гибко реагирует на перегрузки (пусковые насосы, компрессоры, двигатели). Преобразователь может работать в режиме ИБП , что обеспечивает непрерывную и безаварийную работу воздуходувок, питателей, насосов и т.д.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1800W |
| Вага в пакованні, кг | 15 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 24V |
| Висота в пакованні (см) | 25 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 312 x 310 x 167 мм |
| Габарити | 31,2x31,0x16,7 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Повна (миттєва) потужність | 2500W |
| Сила зарядної напруги, А | 20A (40A MPPT) |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Сонячний інвертор Volt Polska SINUS Extra Line PRO 2500 24V 230V для електроживлення пристроїв чистий SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 35 |
| Штрих-код | 5904100450510 |
- Ціна: 12 599 ₴






