
TS Сонячний інвертор Volt Polska ULTRA Extra Line PLUS 7000 24V 3500W для сонячної енергії акумуляторний перетво SHT55_Q
24 297,30 ₴
17 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(3SSS350024)/-QR
TS Сонячний інвертор Volt Polska ULTRA Extra Line PLUS 7000 24V 3500W для сонячної енергії акумуляторний перетво SHT55_Q
Сонячний інвертор SINUS PRO ULTRA PLUS 7000 поєднує в собі кілька функцій: інвертор, сонячний зарядний пристрій та зарядний пристрій для акумуляторів. РК-дисплей забезпечує просте та інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою кнопок для налаштування таких налаштувань, як струм зарядки акумулятора, пріоритет зарядного пристрою змінного струму/сонячної батареї та допустима вхідна напруга для різних застосувань.
Працює як автономний (острівний) інвертор
Налаштовуваний діапазон вхідної напруги для побутової техніки та комп'ютерів за допомогою налаштувань РК-дисплея
Налаштовуваний струм заряджання акумулятора залежно від застосування завдяки налаштуванням РК-дисплея
Налаштовуваний пріоритет заряджання від мережі змінного струму/сонячної енергії через налаштування РК-дисплея
Функція холодного запуску
Чистий синус
Сонячний контролер MPPT 100A (60-500 В)
Співпраця з накопичувачем енергії Ultra 5
Можливість моніторингу параметрів пристрою через Wi-Fi
Функція еквалайзера - оптимізація роботи батареї
UTL, SOL, SBU, SUB
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 3500W |
| Вага в пакованні, кг | 7,3 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170–280 V |
| Висота в пакованні (см) | 18 |
| Вихідна напруга | 220-230V +-5% В |
| Габарити | 35,8x29,5x10,5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 47 |
| Затримка | 10 мс |
| Защита от | Захист від короткого замикання, перевантаження та перегріву |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Напруга батареї | 24V |
| Повна (миттєва) потужність | 7000W |
| Сила зарядної напруги, А | 100A |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Сонячний інвертор Volt Polska ULTRA Extra Line PLUS 7000 24V 3500W для сонячної енергії акумулят SHT55_Q |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 38 |
| Штрих-код | 5904100452354 |
- Ціна: 17 999 ₴



