
TS Сонячний інвертор Volt Polska ULTRA-HV Extra Line 11000 48V 230V 5200W для автономної системи сонячної енергі SHT55_Q
27 672,30 ₴
20 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(3SSHV50048)/-QR
TS Сонячний інвертор Volt Polska ULTRA-HV Extra Line 11000 48V 230V 5200W для автономної системи сонячної енергі SHT55_Q
SINUS PRO ULTRA-HV 11000 48/230В (5200/11000Вт) + 100А MPPT (450В) – сучасний інвертор, що працює в автономній системі.
Ключові особливості:
Працює як автономний (острівний) інвертор.
Конфігурація параметрів завдяки налаштуванням РК-екрана
Високовольтний сонячний контролер MPPT (450 В постійного струму)
Співпраця з енергонакопичувачем Ultra 5
Захист від короткого замикання, перевантаження та температури
Комп'ютерне програмне забезпечення через USB або зовнішній модуль дистанційного керування WIFI в комплекті (перегляд та керування параметрами)
Які пристрої живить SINUS PRO ULTRA-HV 11000?
Побутова електроніка, наприклад, телевізори, тюнери, Hi-Fi, DVD.
Побутова техніка, наприклад холодильники, мікрохвильові печі, блендери, тостери.
Офісне обладнання, наприклад, принтери, факси, комп'ютери, монітори.
Електроінструменти, наприклад, дрилі, шліфувальні машини, косинці.
Насоси, компресори
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 5200W |
| Вага в пакованні, кг | 14 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170~280 В змінного струму / 90~280 В змінного струму |
| Висота в пакованні (см) | 20 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 295 х 505 х 14,2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Напруга батареї | 48V |
| Повна (миттєва) потужність | 11000W |
| Сила зарядної напруги, А | 80 А |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Сонячний інвертор Volt Polska ULTRA-HV Extra Line 11000 48V 230V 5200 W для автономної системи слин SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 56 |
| Штрих-код | 5904100452132 |
- Ціна: 20 499 ₴








