
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000W 24V для котлів та серверів безперебійне живлення електрон SHT55_Q
11 538 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(3SP200024W-У2)/-
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000W 24V для котлів та серверів безперебійне живлення електрон SHT55_Q

Товар уцінено!
ПРИЧИНА УЦІНКИ:
| Параметр | Опис |
|---|---|
| Візуальний стан | Дрібні подряпини на корпусі. |
| Технічний стан | Відновлений, повністю справний та перевірений. Замінено ШИМ-контролер. |
| Пакування | Відсутній пінопласт, та целофан. |
Опис товару
Гібридний ДБЖ / інвертор Volt Polska SINUS PRO 2000 W 24/230V 1400/2000W (3SP200024W) — це пристрій безперебійного живлення з чистою синусоїдою, призначений для забезпечення стабільного та безперервного живлення різного електронного обладнання.
При зникненні напруги в мережі 230В або припиненні живлення від фотоелектричної системи пристрій автоматично переходить на живлення від акумулятора.
Це дозволяє обладнанню продовжувати роботу без переривань та захищає від втрати важливих даних.
Підходить для:
- котлів та насосів системи опалення
- комп’ютерів і серверів
- систем відеоспостереження
- автоматики воріт
- електроінструментів
- іншого електронного обладнання
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1400W |
| Вага в пакованні, кг | 10,5 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170-270V |
| Висота в пакованні (см) | 20 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 311x232x140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000 W 24 V для котлів і серверів безперебійне живлення SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 27 |
| Штрих-код | 5903111886387 |
- Ціна: 11 538 ₴





