
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1100W для резервного живлення техніки безперебійник джерело без SHT55_Q
14 153 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(3SPM11012M-У1)/-
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1100W для резервного живлення техніки безперебійник джерело без SHT55_Q

Товар уцінено!
ПРИЧИНА УЦІНКИ:
| Параметр | Опис |
|---|---|
| Технічний стан | Відновлений інвертор, пройшов технічну перевірку, повністю працездатний. |
| Пакування | Відсутній заводський целофан. |
Опис товару
УЦІНКА! Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 1100 E PLUS 12/230V 700/1100W (3SPM11012M) — надійне рішення для резервного живлення техніки в разі відключення електроенергії.
Пристрій забезпечує стабільну напругу та підходить для живлення:
- газових котлів та циркуляційних насосів
- систем опалення
- комп’ютерів та серверного обладнання
- систем відеоспостереження
- побутової електроніки
У разі зникнення напруги в мережі пристрій автоматично переходить на живлення від акумулятора, забезпечуючи безперебійну роботу підключеного обладнання та його захист.
Гарний варіант для дому, квартири або офісу, якщо потрібне надійне резервне живлення за вигідною ціною.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 700W |
| Вага в пакованні, кг | 5,7 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170-270 V |
| Висота в пакованні (см) | 14 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габарити | 138×276×155 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 28 |
| Защита от | Перевантаження, перезаряджання та розряджання |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Повна (миттєва) потужність | 1100W |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1100W для резервного живлення техніки безперебійник іс SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |
| Штрих-код | 5904100452668 |
- Ціна: 14 153 ₴





