
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1200W для будинку офісу резервного живлення чиста синусоїда дже SHT55_Q
14 307 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(3SPM12012M-У1)/-
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1200W для будинку офісу резервного живлення чиста синусоїда дже SHT55_Q

Товар уцінено!
ПРИЧИНА УЦІНКИ:
| Параметр | Опис |
| Технічний стан | Відновлений, повністю робочий. |
| Особливість | Кнопки меню натискаються тугіше та спрацьовують із невеликою затримкою. |
УЦІНКА! Гібридний ДБЖ / інвертор Volt Polska SINUS PRO 1200 E PLUS 12/230V 800/1200W (3SPM12012M)
Джерело безперебійного живлення Volt Polska Sinus Pro 1200E Plus — надійний лінійно-інтерактивний ДБЖ гібридного типу для резервного живлення техніки вдома, в офісі або на виробництві.
Працює з зовнішнім акумулятором (LiFePO₄, AGM, GEL), забезпечує чисту синусоїду та безпечну роботу чутливої електроніки, котлів, насосів, серверів і комп’ютерної техніки.
Практичне рішення для стабільної роботи обладнання під час відключень електроенергії.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 800W |
| Вага в пакованні, кг | 8,5 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170-270 V |
| Висота в пакованні (см) | 20 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габарити | 311 x 232 x 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 40 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Повна (миттєва) потужність | 1200W |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 1200W для дому офісу резервного живлення чиста синусо SHT55_Q |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |
| Штрих-код | 5904100452170 |
- Ціна: 14 307 ₴




