
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line SINUS PRO 1500E 1500Вт для опалення насосів електроінструментів SHT55_Q
12 307 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(3SP091512E-У1)/-
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line SINUS PRO 1500E 1500Вт для опалення насосів електроінструментів SHT55_Q

Товар уцінено!
ПРИЧИНА УЦІНКИ:
| Параметр | Опис |
|---|---|
| Візуальний стан | Встановлено нову пломбу із датою, поруч із заводською. |
| Технічний стан | Відновлений, повністю робочий. |
| Пакування | Відсутній заводський целофан. |
Опис товару
УЦІНКА! Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 1500 E — надійне рішення для забезпечення безперебійного живлення у разі відключення електроенергії.
Підходить для живлення:
- котлів опалення
- насосів
- комп’ютерної техніки
- автоматики воріт
- електроінструментів
- інших пристроїв
У разі зникнення напруги пристрій автоматично переходить на живлення від акумулятора, забезпечуючи стабільну та безперебійну роботу підключеного обладнання.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1000W |
| Вага в пакованні, кг | 12 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170-270 V |
| Висота в пакованні (см) | 27 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 220x335x230 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 26 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line SINUS PRO 1500E 1500 Вт для опалення насосів електроі SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 38 |
| Штрих-код | 5903293765258 |
- Ціна: 12 307 ₴




