
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000W 12V для дому та офісу резервне харчування джерело безпере SHT55_Q
17 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(3SP092012E-У1)/-
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000W 12V для дому та офісу резервне харчування джерело безпере SHT55_Q

УЦІНКА! Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 2000 E 12/230V (3SP092012E)
Товар уцінено!
ПРИЧИНА УЦІНКИ:
| Параметр | Опис |
|---|---|
| Візуальний стан | Пошкоджена заводська пломба |
| Технічний стан | Відновлений, повністю робочий |
| Пакування | Відсутня транспортна коробка |
Опис товару
Пропонується відновлений аварійний блок живлення для забезпечення безперебійної роботи побутових та професійних пристроїв у разі відключення електроенергії. Чудово підходить для систем опалення (котли, насоси, контролери), комп’ютерної техніки, серверів, автоматики воріт, електроінструментів та іншого обладнання, яке потребує стабільного живлення.
У разі зникнення напруги в мережі пристрій автоматично переходить на живлення від акумулятора, підтримуючи роботу підключених приладів та захищаючи їх від збоїв, пошкоджень і втрати даних. Це практичне рішення для дому, офісу або невеликого бізнесу, де важлива надійність та безперервність роботи обладнання.
Відмінний варіант за вигідною ціною для тих, хто шукає надійне резервне живлення.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1250W |
| Вага в пакованні, кг | 13 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170-270 V |
| Висота в пакованні (см) | 27 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 220x335x230 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 26 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 12V |
| Повна (миттєва) потужність | 2000W |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000 W 12 V для дому та офісу резервне живлення джерело SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 38 |
| Штрих-код | 5903293765210 |
- Ціна: 17 999 ₴




