
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000W 24V резервний блок живлення для комп'ютерів та серверів SHT55_Q
12 923 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(3SP200024W-У1)/-
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000W 24V резервний блок живлення для комп'ютерів та серверів SHT55_Q

Товар уцінено!
ПРИЧИНА УЦІНКИ:
| Параметр | Опис |
| Сервісні роботи | Замінено автоматичний запобіжник 10А та кнопки керування. |
| Технічний стан | Відновлений, повністю справний. Встановлена нова пломба. |
УЦІНКА! Гібридний ДБЖ / інвертор Volt Polska SINUS PRO 2000W 24/230V 1400/2000W (3SP200024W)
Гібридний блок безперебійного живлення Volt Polska SINUS PRO 2000W 24V призначений для забезпечення стабільного та безперервного живлення комп’ютерів, серверів і комп’ютерних комплексів.
У разі зникнення напруги в мережі 230В або припинення живлення від фотоелектричної системи пристрій автоматично переходить у режим роботи від акумулятора. Це дозволяє обладнанню продовжувати роботу без переривань та захищає від втрати важливих даних.
Модель поєднує функції ДБЖ та інвертора, що робить її універсальним рішенням для резервного живлення як у домашніх умовах, так і в офісі або на об’єктах із підвищеними вимогами до безперебійності роботи.
Надійне рішення для захисту техніки від перебоїв електроживлення та забезпечення стабільної роботи під час аварійних або планових відключень електроенергії.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1400W |
| Вага в пакованні, кг | 10,5 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170-270V |
| Висота в пакованні (см) | 20 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габаритні розміри | 311x232x140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 35 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Сила зарядної напруги, А | 20 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2000 W 24V резервний блок живлення для комп'ютерів і сі SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 27 |
| Штрих-код | 5903111886387 |
- Ціна: 12 923 ₴





