
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2600W 24V для котлів та насосів систем опалення безперебійник д SHT55_Q
19 092 ₴
- Немає в наявності
- Код: GPT_\75(3SPM26024M-У1)/-
TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2600W 24V для котлів та насосів систем опалення безперебійник д SHT55_Q

Товар уцінено!
ПРИЧИНА УЦІНКИ:
| Параметр | Опис |
|---|---|
| Візуальний стан | Дрібні подряпини екрану та корпусу, встановлено нову пломбу із датою, поруч із заводською. |
| Технічний стан | Відновлений, повністю робочий. |
| Пакування | Відсутній заводський целофан. |
Опис товару
Гібридний ДБЖ/інвертор Volt Polska SINUS PRO 2600 E PLUS 24/230V 1800/2600W (3SPM26024M) — це пристрій безперебійного живлення з чистою синусоїдою, призначений для резервного живлення різного обладнання.
Підходить для:
- котлів та насосів системи опалення
- комп’ютерів і серверів
- автоматики воріт
- систем відеоспостереження
- електроінструментів та іншого обладнання
У разі зникнення напруги 230В пристрій автоматично переходить на живлення від акумуляторів, забезпечуючи безперебійну роботу та захист підключеної техніки.
- Номінальна потужність: 1800W
- Пікова потужність: 2600W
- Напруга АКБ: 24V
- Вихідна напруга: 230V
- Чиста синусоїда
- Вбудований стабілізатор напруги (AVR)
- Кольоровий дисплей
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volt Polska |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 1800W |
| Вага в пакованні, кг | 13 |
| Перегляд | Нове |
| Вхідна напруга | 170-270 V |
| Висота в пакованні (см) | 14 |
| Вихідна напруга | 230V В |
| Габарити | 252x351x131 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 36 |
| Защита от | Перевантаження, перезаряджання та розряджання |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напруга батареї | 24V |
| Повна (миттєва) потужність | 2600W |
| Сила зарядної напруги, А | 30 |
| Синусоїда | Чиста |
| Товар | TS Гібридний ДБЖ інвертор Volt Polska Extra Line 2600 W 24 V для котлів і насосів систем опалення безпре SHT55_Q |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 26 |
| Штрих-код | 5904100452682 |
- Ціна: 19 092 ₴








