
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line PRO Drawer Expert червоний модульний контейнер для організації SHT55_Q
3 912,30 ₴
2 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238257486)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line PRO Drawer Expert червоний модульний контейнер для організації SHT55_Q
Qbrick System PRO Drawer 2 Toolbox Expert - це містка модульна скринька для інструментів, оснащена двома висувними ящиками на металевих напрямних. Зручна кнопка забезпечує легкий доступ до їхнього вмісту. Версія Expert оснащена 6 регульованими роздільниками та 10 ящиками, 7 на верхній полиці та 3 глибоких з роздільниками на нижній полиці.
Контейнери на верхній полиці дозволяють організувати як подовжене, так і невелике приладдя для майстерні. Глибокі контейнери на нижній полиці мають додаткові відділення по три на кожен контейнер.
Бічні роз'єми з поліаміду дозволяють легко з'єднувати їх з іншими модулями ліній PRO та ONE (з кришками Vario та адаптерами Multi). Зручна ручка дозволяє зручно переносити інструмент. Ідентифікація вмісту забезпечується за допомогою місця для етикетки, захищеного кришкою з полікарбонату. Автоматична система блокування ящиків, що запобігає їх висуванню, гарантує високий рівень комфорту при використанні комода.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 3 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 450 x 310 x 244 мм |
| Внутрішні розміри | 342 x 247 x 115 мм, 342 x 247 x 53 мм |
| Висота в пакованні (см) | 25 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 36 |
| Діагональ | 410 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | PRO RED ULTRA HD |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line PRO Drawer Expert червоний модульний контейнер для ор SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 32 |
| Штрих-код | 5901238257486 |
- Ціна: 2 899 ₴






