
TS Ящик для інструментів Qbrick ONE Extra Line 350 VARIO 2.0 пластиковий з тримачами для лотків для зберігання т SHT55_Q
2 967,30 ₴
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238254461)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick ONE Extra Line 350 VARIO 2.0 пластиковий з тримачами для лотків для зберігання т SHT55_Q
Qbrick ONE 350 VARIO у версії 2.0 SKRQ350V2CZAPG001 є багажником, збагаченим, у порівнянні з першим поколінням, міцними власниками лотків для інструментів. На зовнішній стороні є місця кріплення накатників, тобто. різьбових гнізд для створення самостійних модифікацій. Кришка Vario, аналогічна CART 2.0, дозволяє встановлювати всі коробки PRO з кроком кріплення 45 см та моделі PRO600.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 585х385х301мм |
| Внутрішні розміри | 519x305x245 мм |
| Висота в пакованні (см) | 58 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 38 |
| Діагональ | 722 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Об'єм | 38 л мл |
| Серія | ONE |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick ONE Extra Line 350 VARIO 2.0 пластиковий з тримачами для лотків для SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |
| Штрих-код | 5901238254461 |
- Ціна: 2 199 ₴




