
TS Ящик для інструментів Qbrick LONGER Extra Line для довгих електроінструментів з регульованими відсіками та ло SHT55_Q
4 587,30 ₴
3 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238246251)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick LONGER Extra Line для довгих електроінструментів з регульованими відсіками та ло SHT55_Q
Оптимальне використання простору
Усередині коробки є місткий лоток і регульовані відсіки з еластичними лямками, які дозволяють ергономічно використовувати внутрішній простір. Завдяки цьому ви можете пристосувати внутрішній простір шухляди до своїх потреб.
Підходить для довгих електроінструментів
Нестандартні розміри ящика дозволяють переносити довгі електроінструменти, такі як бетономішалки або ударні молотки, що робить його унікальним на ринку.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | (ДхШхВ) 793 х 385 х 322 мм |
| Внутрішні розміри | (ДхШхВ) 635x245x230 мм |
| Висота в пакованні (см) | 39 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 33 |
| Діагональ | 806 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Немає |
| На колесах | Да |
| Об'єм | 50 л. мл |
| Серія | LONGER, TROLLEY |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick LONGER Extra Line для довгих електроінструментів із регульованими відсічами SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 80 |
| Штрих-код | 5901238246251 |
- Ціна: 3 399 ₴









