
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE RED Ultra HD 200 для професіоналів і любителів DIY робочий SHT55_Q
3 291,30 ₴
2 439 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238256496)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE RED Ultra HD 200 для професіоналів і любителів DIY робочий SHT55_Q
Qbrick System One 200 TECHNIK 2.0 RED ULTRA HD CUSTOM оснащений інноваційними алюмінієвими монтажними рейками, які дозволяють використовувати класичні столярні затискачі.
Завдяки їм коробки Qbrick System Technik можна використовувати як робочі столи, що ідеально підходить для слюсарів, теслярів і любителів DIY. Додатково у версії 2.0 є клітини.
Серія QBRICK SYSTEM ONE RED Ultra HD CUSTOM виготовлена з дуже стійкого до механічних пошкоджень, а також водонепроникного та пиленепроникного матеріалу.
Ящик для інструментів Qbrick System One створений для професіоналів та екстремальних завдань.
Його вантажопідйомність становить максимум 50 кг, він витримує навантаження до 120 кг. Qbrick System One водонепроникний і пиленепроникний. Великогабаритні електроінструменти можна перевозити в ящиках System One.
Остання версія Qbrick System ONE 2.0 RED ULTRA HD CUSTOM має накатки та посилену конструкцію.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 6 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 585 х 385 х 110/195 мм |
| Внутрішні розміри | 519 x 305 x 97 мм |
| Висота в пакованні (см) | 18 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 58 |
| Діагональ | 679 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | ONE RED ULTRA HD |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE RED Ultra HD 200 для професіоналів і аматорів SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 38 |
| Штрих-код | 5901238256496 |
- Ціна: 2 439 ₴





