
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE Ultra HD RED для професіоналів з органайзерами та відділен SHT55_Q
4 425,30 ₴
3 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238256533)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE Ultra HD RED для професіоналів з органайзерами та відділен SHT55_Q
Ящик для інструментів Qbrick System One Ultra HD RED 450 PROFI має кришку з органайзерами та знімними відділеннями. Додатково у версії 2.0 є клітини.
Він також оснащений поліамідними застібками спеціальної конструкції, що робить їх стійкими до розтріскування. Усередині має два відділення.
Серія QBRICK SYSTEM ONE RED виготовлена з запатентованої сировини, дуже стійкої до механічних пошкоджень, а також водонепроникної та пиленепроникної.
Його вантажопідйомність становить максимум 50 кг, він витримує навантаження до 120 кг. Qbrick System One RED водонепроникний і пиленепроникний. Великогабаритні електроінструменти можна перевозити в ящиках System One.
Модульна конструкція та можливість вільної конфігурації комплекту на базі двох транспортних систем (коробка на колесах або транспортна платформа) дозволяють професіоналові адаптувати комплект під свої потреби.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 5 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 585 х 385 х 420 мм |
| Внутрішні розміри | 519 x 305 x 331 мм |
| Висота в пакованні (см) | 43 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 58 |
| Діагональ | 767 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | ONE RED ULTRA HD |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE Ultra HD RED для професіоналів з органайзерами SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 38 |
| Штрих-код | 5901238256533 |
- Ціна: 3 279 ₴







