
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE RED Ultra HD 450 для слюсарів та теслярів робочий стіл із SHT55_Q
4 425,30 ₴
3 279 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238256540)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE RED Ultra HD 450 для слюсарів та теслярів робочий стіл із SHT55_Q
Ящик для інструментів Qbrick System One RED ULTRA HD 450 TECHNIK оснащений інноваційними алюмінієвими монтажними рейками, які дозволяють використовувати класичні столярні затискачі.
Завдяки їм коробки Qbrick System Technik можна використовувати як робочі столи, що ідеально підходить для слюсарів, теслярів і любителів DIY.
Додатково у версії 2.0 є клітини.
Він також оснащений поліамідними застібками спеціальної конструкції, що робить їх стійкими до розтріскування. Усередині має два відділення.
Серія QBRICK SYSTEM ONE RED виготовлена з запатентованої сировини, дуже стійкої до механічних пошкоджень, а також водонепроникної та пиленепроникної.
Його вантажопідйомність становить максимум 50 кг, він витримує навантаження до 120 кг. Qbrick System One RED водонепроникний і пиленепроникний. Великогабаритні електроінструменти можна перевозити в ящиках System One.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 585 х 385 х 345/425 мм |
| Внутрішні розміри | 519 x 305 x 331 мм |
| Висота в пакованні (см) | 45 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 60 |
| Діагональ | 767 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | ONE RED ULTRA HD |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line ONE RED Ultra HD 450 для слюсарів і тесля робочі SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 40 |
| Штрих-код | 5901238256540 |
- Ціна: 3 279 ₴




