
TS Ящик для інструментів Qbrick PRO Extra Line 500 Basic пластиковий кейс для електроінструментів та ручних інст SHT55_Q
1 212,30 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238251378)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick PRO Extra Line 500 Basic пластиковий кейс для електроінструментів та ручних інст SHT55_Q
Ящик для інструментів PRO 500 Basic Qbrick SKRQPROB500CZAPG001 - це найменша модель системних кейсів від польського виробника професійних систем зберігання та транспортування інструментів. Модель 500 працюватиме з невеликими електроінструментами, а також з усіма ручними та вимірювальними інструментами. Це також практичний багажник для перевезення у багажнику легкового автомобіля. Версія коробки з гладкою кришкою BASIC є дешевшою версією моделі з органайзером. Кришка базової моделі має ручку, що складається однією рукою, і V-подібний паз з метричною і дюймовою поділками. Кейс можна комбінувати з іншими 500 з лінійки PRO та з мобільною скринькою для інструментів Qbrick System ONE CART.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 1 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 450х260х240 мм |
| Внутрішні розміри | 410х190х180мм |
| Висота в пакованні (см) | 24 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 45 |
| Діагональ | 450 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Об'єм | 14л мл |
| Серія | PRO |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick PRO Extra Line 500 Basic пластиковий кейс для електроінструментів і ру SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 26 |
| Штрих-код | 5901238251378 |
- Ціна: 899 ₴




