
TS Ящик для інструментів Qbrick PRO Extra Line 700 пластиковий для зберігання електроінструментів та ручних інст SHT55_Q
1 752,30 ₴
1 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238252023)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick PRO Extra Line 700 пластиковий для зберігання електроінструментів та ручних інст SHT55_Q
Ящик для інструментів PRO 700 BASIC Qbrick SKRQPROB700CZAPG001 є найбільшою моделлю у професійній лінійці системних кейсів QS PRO. Одна з найдовших валіз без коліс пропонує достатньо місця для електроінструментів та ручних інструментів. Глибокий лоток для інструментів можна використовувати як перенесення. Завдяки тому, що вона не займає всю довжину ящика, можна зберігати машини, займаючи всю висоту багажника, не відмовляючись від лотка. Міцна кришка з місцем для різання вузьких матеріалів – зручна стільниця. Міцна складна ручка полегшує транспортування. Ребриста конструкція забезпечує довговічність та пропонує безліч варіантів захоплення двома руками. Цей найбільший ящик для ручної поклажі можна поєднувати з подвійною моделлю або моделлю того ж розміру з органайзером та довгою алюмінієвою ручкою.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 2,945 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 650х275х275мм |
| Внутрішні розміри | 610x220x210 мм |
| Висота в пакованні (см) | 65 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 27 |
| Діагональ | 630 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Об'єм | 28 л мл |
| Серія | PRO |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick PRO Extra Line 700 пластиковий для зберігання електроінструментів і ручних SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 26 |
| Штрих-код | 5901238252023 |
- Ціна: 1 299 ₴






