
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line PRO RED 3 ящики для зберігання інструментів з висувними ящикам SHT55_Q
4 722,30 ₴
3 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: GPT_\75(5901238257509)/-
TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line PRO RED 3 ящики для зберігання інструментів з висувними ящикам SHT55_Q
Ящик для інструментів Qbrick System PRO Drawer 3 - це містка модульна скринька для інструментів, оснащена трьома висувними ящиками на металевих напрямних. Зручна кнопка забезпечує легкий доступ до їхнього вмісту.
Висувна скринька версії Expert оснащена 9 регульованими відділеннями та 21 контейнером (по 7 на кожній полиці), що дозволяє розмістити як довге, так і невелике приладдя для майстерні.
Бічні роз'єми з поліаміду дозволяють легко підключати інші модулі лінійок PRO та ONE (з кришками Vario та мультиадаптером). Зручна ручка забезпечує зручність перенесення інструментів. Ідентифікація вмісту забезпечується місцем для етикетки, захищеним полікарбонатною кришкою. Автоматична система блокування ящиків перед висуненням гарантує високий комфорт використання ящика.
RED ULTRA HD - це спеціальна версія продукції Qbrick System PRO, виготовлена з надміцного матеріалу, винятково стійкого до механічних пошкоджень.
Ціна на сайті в день покупки залишається незмінною – ми дотримуємося слова! Багатий асортимент та перевірена якість – наш головний пріоритет. Асортимент постійно оновлюється, але незмінними залишаються якість та обслуговування. Нам важливо, щоб у вас залишилися лише приємні емоції від покупки Головне для нас, щоб ви залишилися задоволені Працюємо чесно та відкрито – без прихованих платежів. Наші клієнти рекомендують нас своїм друзям Доставка здійснюється надійними транспортними службами в будь-яке місто України. Ми постійно оновлюємо асортименти новими товарами. Ми працюємо офіційно та цінуємо свою репутацію.





Якість упаковки та доставка – наші пріоритети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qbrick |
| Тип | Шухляда |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 3 |
| Перегляд | Нове |
| Зовнішні розміри | 450 x 310 x 244 мм |
| Внутрішні розміри | 1.2 x 247 x 53 мм, 2. 342 x 247 x 53 мм, 3. 342 x 247 x 53 мм. |
| Висота в пакованні (см) | 25 |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні (см) | 45 |
| Діагональ | 410 мм |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Модульний | Да |
| На колесах | Немає |
| Серія | PRO RED ULTRA HD |
| Товар | TS Ящик для інструментів Qbrick System Extra Line PRO RED 3 ящики для зберігання інструментів із висувними SHT55_Q |
| Ширина в пакованні (см) | 32 |
| Штрих-код | 5901238257509 |
- Ціна: 3 499 ₴







